HORALOOP 10 NOVEMBER 2001
                              UITSLAGENLIJST
10-11-2001 21:28                                                     Pag: 1

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     JEUGD, CHILDRENSRUN                                    
   1 Matthijs Berkhout         Ede                      3:23
   2 Patricia Harteveld        Ede                      3:35
   3 Gerben Janssen            Ede                      3:44
   4 Jelle Obbink              Lichtenvoorde            3:53
   5 Erwin Janssen             Ede                      3:58
   6 Melvin Bertelink          Ede                      4:06
   7 Iris Tollenaar            Ede                      4:10
   8 Mart Greuell              Ede                      4:11
   9 Cas Buter                 Ede                      4:12
  10 Luc Buter                 Ede                      4:12
  11 Bart Obbink               Lichtenvoorde            4:14
  12 Simon Leferink            Ede                      4:14
  13 Lisa Jansen               Ede                      4:15
  14 Marlies Noordeloos        Ede                      4:18
  15 Joanna van Damme          Ede                      4:25
  16 Menno de Ridder           Ede                      4:26
  17 Sylvie Schulting          Bennekom                 4:26
  18 Sophieke Femmink          Bennekom                 4:27
  19 Suzan Noordeloos          Ede                      4:31
  20 Jolanda Zwart             Ede                      4:36
  21 Susanne Gerritsen         Ede                      4:38
  22 Levie Karssen             Ede                      4:40
  23 Annemarie Homburg         Ede                      4:40
  24 Berend Bovens             Ede                      4:44
  25 Cas Fontaine              Bennekom                 4:45
  26 Kyra Berkhout             Ede                      4:45
  27 Emmy Durand               Ede                      4:46
  28 Floor de Man              Ede                      4:50
  29 Emke Obbink               Lichtenvoorde            4:51
  30 Maxime Hovenkamp          Ede                      4:52
  31 Ralph Kleiman             Ede                      4:56
  32 Annemieke Heller          Ede                      5:04
  33 Cindy Harteveld           Ede                      5:07
  34 Saskia Leferink           Ede                      5:18
  35 Fleur Bravenboer          Ede                      5:20
  36 Ilse van Roekel           Ede                      5:27
  37 Wilco van Roekel          Ede                      5:27
  38 Feline Kessel             Ede                      5:40
  39 Sarah Karssen             Ede                      9:24
  40 Matthijs van Roekel       Ede                      9:25
                                                            
     DAMES, 5 KM                                            
   1 Marjan Faber              Ede                     21:28
   2 Marian Koch               Wijk bij Duurstede      23:55
   3 Lieke Mattijssen          Zwaag                   27:32
   4 Daphne Dekker             Ede                     28:18
   5 Petra van Dijk            Ede                     28:21
   6 B de Klerk                Bennekom                28:24
   7 Annabelle Kübler          Ede                     29:26
   8 Miranda Herlaar           Bennekom                29:37
   9 Andrea Molenaar           Ede                     29:38
  10 Driena van Roekel         Bennekom                29:48
  11 Els van de Worm           Ede                     29:49
  12 Nathalie Smits            Ede                     29:59
  13 Mieke Wijnman             Ede                     30:22
  14 Martina Pronk             Bennekom                30:23
  15 Hester Durand             Ede                     32:42
  16 Ingrid Bennink            Ede                     32:51
  17 Gerda van de Weerd        Veenendaal              34:10
  18 Kristel de Graaf          Ede                     34:10
  19 Romy Weidema              Veenendaal              34:10
  20 Roos Verstraaten          Ede                     35:30
                                                            
     HEREN, 5 KM                                            
   1 Jeroen Brandts            Arnhem                  18:51
   2 Erwin Meijer              Ede                     19:13
   3 Jos Lange                 Almere                  19:28
   4 Martin van Beusekom       Veenendaal              20:07
   5 Gerard van de Bovenkam    Ochten                  20:29
   6 Demoet Reyer              Veenendaal              20:48
   7 Vincent van den Berg      Ede                     20:55
   8 Han ter Avest             Ede                     21:16
   9 Thijs Tollenaar           Ede                     22:33
  10 Niels van Mechelen        Veenendaal              22:43
  11 Gerben Obbink             Lichtenvoorde           23:08
  12 Fred Vos                  Ede                     23:19
  13 Barend van de Weerdhof    Veenendaal              23:52
  14 Theo van Meerveld         Ede                     23:53
  15 Rick Luttikhuizen         Bennekom                24:08
  16 Jeroen van de Berg        Ede                     24:16
  17 Theo Braber               Wageningen              25:06
  18 Ferry Schrijver           Wijk bij Duurstede      25:50
  19 Frank van Galen           Ede                     26:08
  20 Sam Polderman             Ede                     26:50
  21 Theo van de Weerdhof      Veenendaal              26:51
  22 Jacco Heek                Ede                     26:56
  23 Beet Brands               Arnhem                  27:32
  24 Jurjen Kamphuis           Bennekom                28:18
  25 Matthijs Beerepoot        Wageningen              28:21
  26 Van de Berg               Ede                     28:25
  27 Frank Grosfeld            Bennekom                29:08
  28 Ron Molenaar              Ede                     29:38
  29 Jan de Wit                Apeldoorn               32:21
  30 Pieke Verstraaten         Ede                     35:30
                                                            
     DAMES, 10 KM                                           
   1 Marieke Bosch             Bennekom                42:22
   2 Patricia Bruil            Rhenen                  42:59
   3 Moniek Verbeek            Ede                     47:13
   4 Riet van de Heuvel        Linschoten              48:33
   5 Pat van Leeuwen           Utrecht                 49:43
   6 Jeanet Kessel             Ede                     50:28
   7 Bea Geurtsen              Ede                     50:31
   8 Alie Landman              Barneveld               51:28
   9 Anneke Schenk             Ochten                  51:43
  10 Marian van Lagen          Barneveld               52:12
  11 Marian Petenga            Ede                     52:46
  12 Riek Harteveld            Ede                     53:14
  13 Yvonne Bussing            Ede                     53:15
  14 Loes Zeggelaar            Ede                     53:47
  15 Petty Karssen             Ede                     55:23
  16 Janny Eleveld             Ede                     58:16
  17 Dikkie van de Brink       Ede                     59:06
  18 Annemarie Palest          Wageningen              59:10
  19 Sila Wiggermans           Ter Aar               1:07:27
  20 Erna Pauw                 Montfoort             1:14:59
                                                            
     HEREN, 10 KM                                           
   1 Theo van de Veer          Ede                     33:07
   2 Rob Adriaens              Ede                     35:08
   3 Van Kooten                Veenendaal              35:39
   4 Jos Wubben                Bennekom                35:57
   5 Fred Cornelissen          Huissen                 37:19
   6 Willem de Visser          Wageningen              37:39
   7 René van de Linde         Wageningen              38:14
   8 Jeroen van Zoelen         Maastricht              38:38
   9 Arjan Alkema              Utrecht                 38:50
  10 Jan Bieshaar              Scherpenzeel            39:24
  11 Jan Kruiman               Wageningen              39:56
  12 Peter Roke                Ede                     39:58
  13 Gradus Buitenhuis         Apeldoorn               40:00
  14 Bert Scholten             Ede                     40:06
  15 Erik van Remortel         Goes                    41:29
  16 Arris van Deelen          Ede                     41:40
  17 Alex Ormel                Zevenaar                41:43
  18 Henk Tollenaar            Ede                     43:14
  19 Edwin van Zwetselaar      Harskamp                44:20
  20 Henk Leferink             Ede                     44:37
  21 Henk Dokter               Heerde                  44:42
  22 Gerhard de Ruiter         Ede                     44:46
  23 Koos van Beveren          Wageningen              44:48
  24 Rob Keemink               Zaltbommel              44:49
  25 Maarten Lindenhorens      Utrecht                 45:10
  26 G Schimmel                Ede                     45:15
  27 Ad Verwers                Wadenoyen               45:57
  28 Johan van Hal             Lienden                 45:59
  29 Gerard de Groot           Castricum               46:18
  30 Christiaan de Lange       Lienden                 46:20
  31 Jan Rutten                Renkum                  46:37
  32 Jan Otsen                 Hoorn                   46:40
  33 W a Smit                  Bennekom                46:42
  34 Johan van Santen          Nunspeet                46:52
  35 Henk Luttikhuizen         Bennekom                46:56
  36 Ronald Kelderman          Bennekom                47:55
  37 Joop van Heerikhuizen     Ede                     47:58
  38 Nico van Basten           Ede                     48:17
  39 Alt Zwart                 Ede                     48:21
  40 Frans Teunissen           Bemmel                  48:29
  41 René Wijffels             Ede                     48:48
  42 Jurgen Hooyenga           Ede                     49:22
  43 Marco Pellegrom           Ede                     49:57
  44 Hans Slooter              Wageningen              51:09
  45 Cyriel Haalboom           Bennekom                51:28
  46 Jan Landman               Barneveld               51:28
  47 Derk jan ter Horst        Ochten                  51:30
  48 Wiebe Kiel                Ede                     51:51
  49 Jaap Jongeneel            Ede                     51:57
  50 Hans Lucassen             Ede                     52:22
  51 Smit                      Rhenen                  52:41
  52 Karel Bankey              Bennekom                52:44
  53 Marco Durand              Ede                     53:14
  54 Job Ruijs                 Ede                     53:28
  55 Arie Eimers               Ede                     53:47
  56 Eddy Verelst              Ede                     55:01
  57 Nico Pauw                 Montfoort               56:19
  58 Harm jan Hofman           Wageningen              56:29
  59 Ad van de Donk            Wageningen              56:42
  60 Ben Roest                 Maarsen                 57:01
  61 Cor Joustra               Veenendaal            1:06:51
                                                            
     DAMES, 10 EM                                           
   1 Bernadette Kamphuis       Ede                   1:21:16
   2 Suzanne Winnubst          Ede                   1:23:44
   3 Ieke van de Steeg         Veenendaal            1:24:05
   4 Jeannet Lange             Almere                1:25:49
   5 Marie Rensen              Ede                   1:26:26
   6 Marije Eleveld            Ede                   1:28:45
                                                            
     HEREN, 10 EM                                           
   1 Melchior van de Pol       Apeldoorn               55:43
   2 Henk Kamphof              Ede                     59:38
   3 Vincent Herelgraaf        Utrecht                 59:41
   4 Jos Kastanje              Utrecht               1:01:31
   5 Jaap Bakker               Bennekom              1:02:41
   6 Henk Bos                  Ede                   1:03:43
   7 Laurens Beerepoot         Wageningen            1:05:23
   8 Hans Wilmink              Bennekom              1:05:49
   9 Hennie Pampus             Amersfoort            1:06:54
  10 Alfred Gaasbeek           Ede                   1:07:03
  11 Rob van Wijk              Rotterdam             1:08:52
  12 W Haalboom                Bennekom              1:09:27
  13 Marius Rietveld           Dodewaard             1:09:38
  14 J van de Pol              Veendaal              1:10:53
  15 Theo van Lagen            Barneveld             1:11:17
  16 Bart Gerts                Dodewaard             1:12:20
  17 Haje Visser               Oosterbeek            1:12:29
  18 Gerard Verstege           Maarsen               1:13:23
  19 Jan Aart                  Ede                   1:13:31
  20 Ton le Cenge              Zetten                1:13:41
  21 J Sellen                  Bennekom              1:13:54
  22 Hans Krijt                Ede                   1:14:52
  23 Wim van Jaarsveld         Ede                   1:15:07
  24 C m Veenendaal            Heelsum               1:15:22
  25 Adrie Wichards            Bennekom              1:15:26
  26 Piet Porelie              Heilo                 1:15:33
  27 Gerrit van Buuren         Tiel                  1:15:35
  28 André Leppers             Veenendaal            1:15:42
  29 Steef Bijlmakers          Renkum                1:16:01
  30 J Bisschop                Lunteren              1:16:14
  31 Marius van Zoelen         Ede                   1:16:20
  32 Hans Askamp               Ede                   1:16:20
  33 Kees Keizer               Nunspeet              1:17:12
  34 Jan Hendriks              Veenendaal            1:17:33
  35 Simon Maasland            Bennekom              1:17:34
  36 Gert van Bokhorst         Bennekom              1:17:58
  37 Henk Beuker               Bennekom              1:18:08
  38 Jan Grendman              Didam                 1:18:13
  39 Jac van Garderen          Didam                 1:18:14
  40 Rude de Rever             Utrecht               1:18:16
  41 Hennie de Vries           Veenendaal            1:19:50
  42 Theo Reus                 Veenendaal            1:19:52
  43 Jan Eleveld               Ede                   1:20:01
  44 Willem Reede              Veenendaal            1:22:07
  45 Jaap Budding              Veenendaal            1:22:08
  46 Gerrie Nollen             Ede                   1:23:22
  47 Hendry Wiggerman          Ter Aar               1:23:35
  48 Wiek van de Kolk          Ede                   1:23:45
  49 B j Henzen                Veenendaal            1:24:05
  50 Bert van Loo              Almere                1:24:24
  51 Gerard Leenders           Ede                   1:25:15
  52 Bernard Balk              Driebergen            1:25:29
  53 Wim van Roekel            Leusden               1:25:29
  54 Jan van de Zande          OLdenzaal             1:25:38
  55 Jan Streekstra            Ede                   1:26:24
  56 Spaans                    Elst                  1:26:26
  57 Gosse Douma               Bennekom              1:29:05
  58 C van Sleenis             Asperen               1:29:10
  59 Falko Woudstra            Ede                   1:31:30